امروز :پنجشنبه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۶

چهارمین دوره مسابقات قرآنی در بیرجند برگزار شد

چهارمین دوره مسابقات قرآنی در بیرجند برگزار شد

چهارمین دوره مسابقات قرآنی ویژه استان خراسان جنوبی، طی 3 روز (30 فروردین تا 1 اردیبهشت 1396) در مسجدالنبی بیرجند برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلا‌ع‌رسانی سنی‌آنلاین به نقل از منابع محلی، میزبانی این دوره از مسابقات قرآنی را که از چهارشنبه (30 فروردین) آغاز شد و تا ظهر جمعه (1 اردیبهشت) ادامه یافت، حوزه علمیه “الصدیق” بیرجند بر عهده داشت.
شرکت‌کنندگان در چهارمین دوره مسابقات قرآنی ویژه خراسان جنوبی، در رشته‌های حفظ و قرائت قرآن کریم، اذان و تواشیح در دو مقطع بزرگسالان و شکوفه‌ها با یکدیگر به رقابت پرداختند.
در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات که علمای برجسته خراسان جنوبی و اقشار مختلف مردم در آن حضور داشتند، مولانا محمدحسن برفی مدیریت حوزه علمیه علی ابن ابیطالب و امام‌جمعه طبس مسیناء، مولانا غلام‌حیدر فاروقی امام‌جمعه اهل سنت بیرجند، مولوی عبدالاحد پارسا امام‌جمعه روستای “طاغان” و مولوی سید محمدیوسف موسوی معاونت حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین سخنرانی کردند.
در پایان این مراسم از برندگان چهارمین دوره مسابقات قرآنی با اعطای جایزه تقدیر شد.

اسامی برندگان این دوره از مسابقات به شرح زیر است:

حفظ کل (بزرگسالان):
نفر اول: عزیزالله احراری، فرزند محمد- اسدیه
نفر دوم: عبدالبصیربازدیدی، فرزند محمدحسین – حوزه علمیه الصدیق (رض) بیرجند
نفر سوم: سرور رسولی، فرزند محمد- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین

حفظ 20 جزء (بزرگسالان):
نفر اول: احمدرضا یوسفی، فرزند اسماعیل- حوزه علمیه الصدیق(رض) بیرجند
نفر دوم: محمدامین قاسمی، فرزند عبدالکریم – حوزه علمیه انوارالعلوم ماخونیک
نفر سوم: سیدعبدالحسیب دادار، فرزند سید عُزیر- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین

حفظ 15جزء (بزرگسالان)
نفر اول: عبدالسلام عنانی، فرزند الله‌یار – حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
نفر دوم: احسان سلمانی، فرزند غلام‌رضا- حوزه علمیه علی بن ابی‌طالب طبس
نفر سوم: محمد سلیمی، فرزند عبدالرحیم- حوزه علمیه الصدیق(رض) بیرجند

حفظ 15 جزء (شکوفه‌ها)
نفر اول: محمدحسین طبسی، فرزند محمد – حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
نفر دوم: ایوب یعقوبی، فرزند عبدالله – حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
نفر سوم: مصطفی شمسی، فرزند نوراحمد- حوزه علمیه الصدیق(رض) بیرجند

حفظ 10 جزء (شکوفه‌ها)
نفر اول: بهزاد بخشی، فرزند ابراهیم‌بخش- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
نفر دوم: حامد موذن، فرزند علیجان- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
نفر سوم: احمد خسروی، فرزند محمدرضا- حوزه علمیه الصدیق(رض) بیرجند

حفظ 5 جزء (شکوفه‌ها)
نفر اول: جمیل خونیکی، فرزند رمضان‌الله- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
نفر دوم: رامین طاهری، فرزند بهادر- حوزه علمیه الصدیق(رض) بیرجند
نفر سوم: ناصر طاهری، فرزند شیراحمد- حوزه علمیه الصدیق(رض) بیرجند

حفظ 3 جزء (شکوفه‌ها)
نفر اول: عالم نوری‌مقدم، فرزند غلام‌سخی- حوزه علمیه الصدیق(رض) بیرجند
نفر دوم: کیان یعقوبی، فرزند عبدالله- حوزه علمیه علامه ندوی نصرالدین آبگرم
نفرسوم: متین یوسفی، فرزند نیازمحمد- دارالقرآن مسجدالنبی بیرجند

قرائت (بزرگسالان)
نفر اول: سیدعادل دادار، فرزند سیدعبدالغنی- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
نفر دوم: احمد عاشوری، فرزند محمد- حوزه علمیه علی ابن ابیطالب طبس
نفر سوم: محمدحسین عربی، فرزند غلام- حوزه علمیه الصدیق بیرجند

قرائت (شکوفه‌ها)
نفر اول: سید طاها موسوی، فرزند سید اسحاق- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
نفر دوم: سید حلیم موسوی، فرزند سید ربیع- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
نفر سوم: مهدی خسروی، فرزند حبیب‌الله- اسدیه

اذان (بزرگسالان)
نفر اول: حامد محمدی، فرزند علیجان- حوزه علمیه الصدیق بیرجند
نفر دوم: سید جمیل‌الرحمن حسینی، فرزند سید عبدالغفار- حوزه علمیه الصدیق بیرجند
نفر سوم: سیدعادل دادار، فرزند سیدعبدالغنی- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
نفر سوم: مسعود خواجوی، فرزند نوراحمد- گزیک

اذان (شکوفه‌ها)
نفر اول: محمدقاسم رجبی- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
نفر دوم: حامد اسکندری، فرزند محمد- حوزه علمیه الصدیق بیرجند
نفر سوم: سیدطاها موسوی، فرزند سید اسحاق- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین

تواشیح
اول: گروه “ندای آل الرسول”- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین
دوم: گروه “رجال الإیمان و القرآن”- حوزه علمیه الصدیق بیرجند
سوم: گروه “حضرت زید بن ثابت”- حوزه علمیه علامه ندوی آبگرم نصرالدین


دیدگاههای کاربران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بخوانید